ČIN

11.04.2017

V nastaveném řádu vesmíru existuje jedno pravidlo. Jak uvnitř, tak i navenek. Je to princip, který prostě funguje. Máme-li špatnou náladu (jsme-li vnitřně "rozkoplí") okamžitě to pociťujeme u všeho, co děláme. Je to jednoduše proto, že svou energii vypouštíme ven, vkládáme ji do svých činů. Je tedy vždy lepší se zklidnit, srovnat - dát si na to potřebný prostor - abychom se opět dostali do rovnováhy. Uvnitřnění - tedy opětové naladění se do sebe, je ten správný krok.

Teprve jsme-li u sebe, jsme schopni jednat podle toho, co skutečně cítíme. Jak prosté! Je v tom obrovská jednoduchost a přesto se většině z nás nedaří tuto jednoduchost naplnit. 

Přidejme k tomu ještě to, že je jsme-li u sebe můžeme vnímat tzv. "vyšší vedení". Což je přesně to, kam bychom se měli jako lidé a především jako Češi dostat. Protože díky tomuto vedení se potom můžeme sjednotit a společně pracovat pro Českou zem.

Já jsem přesvědčená, že většina Čechů v hloubi své Duše ví, že nás naše země potřebuje a že o ni máme pečovat. Kde však máme jako národ mezery je jakési "vyladění se na jednu vlnu".

Na vlnu, která v nás vibruje, která je v nás uložená, protože jsme se narodili právě v zemi České, srdci Evropy a nádherné přírodě. Naciťte si naši zem a chvíli ji nechejte k sobě promlouvat. A potom udělejte první pozitivní věc, která vás napadne.. ČIN pro svou zem.

Za redakci Českého Anděla
Lenka Vágnerová

Český Anděl aneb Jedeme to po česku 
Provozovatel webu: Lenka a Roman Vágnerovi
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!