JEDNÁNÍ

18.08.2016

Jak často se nám stává, že zůstaneme bez energie? Že jsme unavení, i když spíme 7-8 hodin denně? Myslím, že většina lidí se v určité fázi svého života určitě nad tímto zamyslela. Mnohdy se propracujeme i k tomu, že zkusíme změnit životní styl, začneme zdravě jíst, sportovat...To je samozřejmě všechno v pořádku. Mám k tomu však ještě jednu otázku, která nás dovede minimálně k dalšímu zamyšlení. 

Důvěřujeme sami sobě natolik, že jsme ve své vnitřní opravdovosti schopni jít i navenek? Tedy, dokážeme naplnit své touhy a sny? 

V předchozích příspěvcích bylo zmiňováno mnohé o tom, že máme najít odvahu a začít žít svůj život. Je to nesmírně těžké, limitujeme se svými strachy a přemýšlením o tom, co na to všichni kolem nás. 

Je tu pro nás jedna rada: "Přestaňme váhat. Každý přichází na svět pro prožitky, poznatky, s novým úkolem a životními nástrahami. Každý z nás. Být si vědom sám sebe, vážit si sám sebe, to je to, co nás v tomto roce provází - co se máme naučit". 

V žádném případě to neznamená, být sobecký, žít sám pro sebe. Je to spíš tom, najít v sobě to, co umíme a co nám dělá radost a dát to ze sebe ven - zhmotnit to do skutků. Tím totiž budeme platní pro společnost kolem sebe. Věřím, že když uskutečníme kus sebe sama, naroste nám vnitřní síla a přestaneme být tolik unavení . 

"Jednat znamená žít naplno a být přitom sám sebou".

Za redakci Českého Anděla
Lenka Vágnerová


Český Anděl aneb Jedeme to po česku 
Provozovatel webu: Lenka a Roman Vágnerovi
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!