SAMI SE SEBOU

23.03.2016

Už mnohokrát bylo řečeno, že vše, co potřebujeme, nalezneme v sobě. Položíme-li si otázku, máme v sobě již i odpověď. Máme-li nějaký pocit, většinou se nemýlíme. A přesto stále dokola a dokola sami sobě nevěříme. Neustále nás bombardují pochybnosti. "Je to skutečně tak, jak to cítím? Ne, to přece není možné...". Rozum nás jakýmsi způsobem stále "rozdvojuje". V našem vývoji bychom se však měli sjednocovat, a to především v sobě. Sjednocením nebo chcete-li "dojitím do jednoty" není nic jiného, než zharmonizovat vše uvnitř nás.

Každý, kdo na sobě pracuje, velmi dobře ví, že je to pořádná "fuška". Jeden den to jde lépe, druhý hůř. V běžném denním rytmu dnešní doby je někdy skutečně obtížné se vylaďovat sám na sebe. Víte však, co si říkám? Bez práce nejsou koláče....:-)

Zkoušejme tedy dál být sami se sebou. Opravdu se sebou. Třeba v tichu. Porozumět si. Bez toho se nikdo nepohneme dál. Zapomeňme na okolí - alespoň na chvilku každý den. Dopřejme si ten luxus - sami sebe. Svůj život totiž můžeme řídit jen my sami.

Za redakci Českého Anděla
Lenka Vágnerová

Český Anděl aneb Jedeme to po česku 
Provozovatel webu: Lenka a Roman Vágnerovi
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!